Уже вдруге Національний парк «Кременецькі гори» проводить молодіжну науково-практичну конференцію «Спадщина Кременецьких гір», до участі в якій запрошуються студенти та учні навчальних закладів Кременеччини та Шумщини. Цогоріч конференція відбулася 23 березня 2015 р. Наші ліцеїсти взяли активну участь у цьому науковому заході, провівши попередньо пошуково-дослідницьку роботу з літературного та біологічного краєзнавства. Учні навчального закладу виступили з доповідями на такі теми:

• Іванюк Олена. Тема природи рідного краю у віршах Івана Потія (керівникТрачук В.М.).
  • Коломієць Анастасія. Природа Кременеччини у духовному становленні головного героя роману Уласа Самчука «Юність Василя Шеремети» (керівникТрачук В.М.).
  • Кононьчук Юлія. Рослини-символи Кременеччини у збірці Оксани Лятуринської «Ягілка» (керівникТрачук В.М.).
  • Теслюк Валерія. Кременецькі гори у малярській та поетичній спадщині Івана Дем’яновича Гарасевича(керівникТрачук В.М.).
  • Островська Валерія. Рослинний світ Кременецьких гір: дослідження, збереження, інтродукція(керівникКондратюк А.В.).

Приємно зазначити, що пошуково-дослідницької роботи підготували учні 8 – 9 класів. Вітаємо їх з дебютом наукової діяльності. Дослідження молодих науковців опубліковані у збірнику «Спадщина Кременецьких гір»: Матеріали ІІ-ї Молодіжної науково-практичної конференції (Кременець, 23березня 2015) – Кременець: ВЦ КОГПА, 2015, який уклав Національний парк.

DSCF1640 Кременецькі гори

DSCF1645 DSCF1648