У третій тиждень травня в Кременецькому ліцеї імені У.Самчука традиційно проходить Тиждень науки. Цьогоріч він відбувся з 18 по 22. 05. 2015р. і розпочався учнівською науковою конференцією «Тернопільщина у творах майстрів слова і пензля». На заході виступили учні, які брали участь в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН України і стали переможцями:

• Болобан Ліза «Художнє осмислення образу Батьківщини у творчості Володимира Вихруща»,
  • Стасів Анастасія «Побутові пісні у записах Степана Івановича Турика»,

та ті ліцеїсти, що працювали над науковими проектами – курсовими роботами з літературного, мистецтвознавчого краєзнавства:

• Галан Софія «Особливості індивідуального стилю Уласа Самчука за збіркою оповідань «Месники»,
  • Теслюк Валерія «Кременеччина у малярській та поетичній спадщині Івана Гарасевича»,
  • Точинська Діана «Роль передовиці у формуванні інформаційного простору читача (на прикладі публіцистичної діяльності У.Самчука»,
  • Гладковська Олена «Пам’ятки архітектури Кременеччини».

Усі учасники конференції є членами Кременецької філії обласного відділення МАН України, здобувають навички науково-дослідницької роботи на заняттях секцій, а також працюючи з учителями ліцею, які керують їхніми проектами.