10 березня 2015 року в міській бібліотеці Ю.Словацького відбулася молодіжна літературно-краєзнавча конференція «Шевченко на всі віки», на яку були запрошені учні 12 і 13 груп ліцею. Ми вдячні працівникам бібліотеки за те, що дали нам можливість відкрити сторінки з життя Великого Кобзаря, пов’язані з його перебуванням на Кременеччині, переглянувши фільм місцевої кіностудії «Кремінь» «Кобзар на Кременеччині» та заслухавши виступ працівника краєзнавчого музею «Шевченко на Волині». Організатори заходу вдало включили в програму виступ бандуриста з Кременецької школи мистецтв. Цікаве дослідження представила учениця 13 групи нашого ліцею Влодек Тетяна на тему «Шевченко в житті і творчості Уласа Самчука».