20 жовтня 2016 року ліцеїсти, слухачі Кременецької філії обласного відділення МАН України, взяли участь у молодіжній конференції «В серці народу», присвяченій 170- річчю перебування Тараса Шевченка на Волині, яка відбулася у виставковій залі Кременецького краєзнавчого музею. Перебування Кобзаря у нашому краї здавна  цікавить науковців та митців.

Перед присутніми виступили науковці з Кременецького краєзнавчого та Почаївського історико-художнього музеїв, учні з Дубенської спеціалізованої ЗОШ № 5 та Кременецької ЗОШ-інтернату.

Юні дослідники з ліцею запропонували учасникам заходу теми: «Шевченко у творчості поетів Кременеччини» (Іванюк Олена, учениця 33 групи, слухач секції основ наукових досліджень),  «Кременецька художня Шевченкіана» (Теслюк Валерія, учениця 42 групи, слухач секції основ наукових досліджень) – керівник Трачук В.М.), «Місце Кременецького Малого Кобзаря серед інших видань Шевченка» (Пальчик Дарія, учениця 32 групи, слухач секції української мови і літератури) – керівник Діхтярук Т.М.), «Шевченко у скульптурі» (Калинка Аліна, учениця 13 групи) – керівник Білоус О.М.).

Учасники конференції мали змогу познайомитися з виставкою картин на Шевченківську тематику з фондів Почаївського історико-художнього музею, яка експонувалася у виставковій залі музею, а також відвідати Шевченківську залу музею.

IMG_4971 IMG_5000 IMG_5006