У другий тиждень листопада в ліцеї традиційно проводиться тиждень писемності. Цьогоріч  заходи на відзначення Дня писемності відбулися з 7 по 12 листопада.

Відкрила тиждень радіогазета «Мова – скарбниця духовності народу», яку підготували молоді просвітяни. Упродовж тижня відбулися інформаційні хвилини, присвячені Дню писемності; виставка наукової, публіцистичної  та довідкової літератури «І йшли віки, і були українці, і створили слово українське»; екскурсії у краєзнавчий музей з метою перегляду експозицій, присвячених писемним пам’яткам  краю, та  Шевченківського залу з нагоди відзначення 170-ій річниці перебування Т.Г.Шевченка на Кременеччині; виховні години «Без мови й народу нашого нема».

Учні 21, 22, 23 та 13 груп взяли активну участь у конкурсі сенканів «Слово до слова – зложиться мова»; а в 33 групі відбулася конференція «Писемність України з давнини до сучасності».

У день писемності 9 листопада було проведено перший етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 28 ліцеїстів.

IMG_5324