18 жовтня 2016 року в нашому місті проходив цікавий захід – «Наукові пікніки», який організували відділ сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно Кременецькою райдержадміністрацією та Кременецькою районною радою.

У цій науковій імпрезі найактивнішу участь взяли учні ліцею. Валігура Михайло і Пелешок Богдана, учні 31 групи, під керівництвом учителя фізики Афанасенка А.Є. представили самостійно виготовлені прилади для виконання практичних завдань на уроках фізики. Чи не найбільше зацікавлених зібралося біля стола, на якому демонстрували досліди («содову гадюку», «Вулкан Беттгера», «Вогнедишну сірку») юні хіміки, учні 21 групи Янковський Володимир та Коцур Євген  під керівництвом учителя хімії Бакуліч Т.М.

На пікніках захищали свої  прилади слухачі секції технічної творчості Кременецької філії обласного відділення МАН, учні 11 групи ліцею  Артеменко Юрій, Розенбліт Віталій , Задорожнюк Олексій

За участь у заході ліцей та учасники відзначені дипломами.

IMG_4895 IMG_4898 IMG_4931 IMG_4954 IMG_4956