13 лютого 2016 року відбувся ІІ тур обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН, у якому взяли участь учні Кременецького ліцею імені У. Самчука, Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів, Кременецького НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.» та Кременецького лісотехнічного коледжу. Юні дослідники достойно презентували власні наукові розвідки перед поважним журі та своїми опонентами. І як результат – з 9 учасників 8 стали переможцями (Наказ департаменту освіти Тернопільської ОДА «Про підсумки проведення у 2015/2016 н.р. ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського обласного відділення МАН України»  № 59 від 24.02.1016р.):

1.     Сагат Руслана (учениця 11 класу ліцею) – ІІІ місце у секції «історичне краєзнавство» (керівник Штука С.В.);

2.     Теслюк Валерія (учениця 10 класу ліцею) –  ІІ місце у секції «мистецтвознавство» (керівник Панфілова О.Г.);

3.     Фурсик Наталія (учениця 9 класу ліцею) – ІІІ місце у секції «фольклористика» (керівник Діхтярук Т.М.);

4.     Стасів Анастасія (учениця 10 класу ліцею) – ІІ місце у секції

5.     Болобан Єлизавета (учениця 10 класу ліцею) – ІІІ місце у секції «журналістика» (керівник Трачук В.М..);

6.     Маргіна Дарія (учениця 9 класу гімназії) – ІІІ місце у секції «українська мова» (керівник Ростківська Л.Ф.);

7.     Васильєв Костянтин (учень 9 класу ЗОШ-інтернату) – ІІ місце у секції «всесвітня історія» (керівник Савчук В.М.);

8.     Алкіна Валентина (студентка ІІ курсу лісоколеджу) –ІІ місце у секції «лісознавство» (керівник Мартинюк І.І.).

Тож вітаємо переможців і бажаємо нових відкриттів і перемог у науковій діяльності.

Відкриття-конкурсу-у-Терноп

Виступ-Фурсик-Н