Відповідно до наказу відділу освіти Кременецької райдержадміністрації від 10.12.2015р. №286 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кременецької філії Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України» 12 січня 2016 р. у Кременецькому ліцеї імені У. Самчука, на базі якого працює філія, проведено І етап конкурсу. У ньому взяли участь 17 юних дослідників ( 10 учнів ліцею, 2 – Кременецької ЗОШ-інтернату І – ІІІ ступенів, 2 – Кременецької спеціалізованої ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2,  1 – Кременецького НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.», 2 – Кременецького лісотехнічного коледжу).

Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого входили викладачі Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, методисти Кременецького районного відділу освіти, педагоги ліцею.

На основі спільного рішення журі та оргкомітету конкурсу участь  у І турі (контрольній роботі)  обласного етапу візьмуть у секціях: «українська мова»  – 2 учні, «українська література» – 1 учень, «фольклористика» – 2 учні, «мистецтвознавство» – 1 учень, «журналістика» – 1учень, «німецька мова» – 1 учень, «історичне краєзнавство» – 2 учні, «всесвітня історія» – 1 учень, «правознавство» – 1 учень, «науково-технічна творчість» – 1 учень, «мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» – 1 учень, «лісознавство» – 1 учень.

01 02 03 04 IMG_2296 IMG_2304 IMG_2317 IMG_2324 IMG_2325 IMG_2329