КРЕМЕНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ У. САМЧУКА ПИШАЄТЬСЯ ЛІЦЕЇСТАМИ, ЯКІ ДОСТОЙНО ЗАКІНЧИЛИ 2014 – 2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

2014 – 2015 навчальний рік для учителів та учнів Кременецького ліцею імені У. Самчука був надзвичайно насиченим на події, заходи, і як результат – значні досягнення у різних напрямках роботи.

Самовіддано працювали учні під керівництвом мудрих наставників у підготовці до предметних олімпіад, у результаті чого стали одними з кращих у районі за кількістю призових місць, не гірше зарекомендували себе ліцеїсти і на обласному етапі. Цогоріч учні ліцею вибороли в області 20 дипломів переможців.

У навчальному році учні ліцею досягли вагомих результатів у дослідницькій роботі. Брали участь у наукових заходах (конкурсах, конференціях як у ліцеї так і міжшкільних, студентсько-учнівських).

 

 Михайло-Валігура Валігура Михайло (11 гр.)   

–      1 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіад з:

•         хімії,

•         математики,

•         фізики;

2 місце в районному етапі олімпіади з інформатики

Олена-Романюк Романюк Олена (21 гр.)   

–      1 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіади з математики;

–      1 місце в районному етапі олімпіади з фізики, учасник обласного;

–      3 місце в районному етапі олімпіади з хімії.

 

 Валерія-Артещук Артещук Валерія (32 гр.) 

–      1 місце в районному, 1 місце в обласному, 3 місце у всеукраїнському етапі олімпіади з географії;

–      1 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіади з української мови;

–      3 місце в районному етапі олімпіади з англійської мови;

–      3 місце в XV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика;

1 місце в районному етапі мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Анастасія-Стасів Стасів Анастасія (22 гр.) – 2 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції фольклористики.

 

Єлизавета-Болобан Болобан Єлизавета (22 гр.) – 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції української літератури.

 

 Юлія-Якимчук Якимчук Юлія (22 гр.)  

–      1 місце в районному, 2 місце в обласному етапі олімпіади з історії;

–      1 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіади з біології.

 

 Леся-Дучинська Дучинська Леся (41 гр.)  

–      2 місце в районному етапі олімпіади з математики,

–      3 місце в районному етапі олімпіади з хімії,

–      3 місце в районному етапі олімпіади з біології;

–      2 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції прикладної математики.

 

Ірина-Божук Божук Ірина (32 гр.)  

–      2 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіади з історії;

–      2 місце в районному етапі олімпіади з німецької мови;

–      переможець обласного і всеукраїнського етапів конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації «Історія і державотворення».

Соломія-Гунька  

Гунька Соломія (22 гр.)  

–      1 місце в районному, 2 місце в обласному етапі олімпіади з географії;

–      2 місце в районному етапі олімпіади з української мови,

–      3 місце в районному етапі олімпіади з англійської мови;

–      1 місце в районному етапі конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 2 місце в районному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка.

 

 Ірина-Гузікевич Гузікевич Ірина (31 гр.) – 1 місце в районному, 2 місце в обласному етапі олімпіади з економіки.

 

 Марина-Романюк  

Романюк Марина (41 гр.)  

–      1 місце в районному, 1 місце в обласному, учасник всеукраїнського етапу олімпіади з економіки;

2 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції математики

Володимир-Логвинюк Логвинюк Володимир (41 гр.) 

–      2 місце в районному, 2 місце в обласному, учасник всеукраїнського етапу олімпіади з фізики;

–      2 місце в районному етапі олімпіади з географії,

–      3 місце в районному етапі олімпіади з екології;

–      3 місце в районному етапі олімпіади з астрономії.

 

 Вадим-Скоропляс Скоропляс Вадим (41 гр.) 

–      1 місце в районному, 2 місце в обласному етапі олімпіади з інформатики;

–      1 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіади з фізики;

–      2 місце в районному етапі олімпіади з інформаційних технологій;

–      3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем.

 

 Дмитро-Гриневич  

Гриневич Дмитро (41 гр.) – 1 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіади з англійської мови.

 

 Олена-Крикончук Крикончук Олена (42 гр.) – 1 місце в районному, 2 місце в обласному етапі олімпіади з німецької мови.

 

Вікторія-Ткачук Ткачук Вікторія (32 гр.) – 1 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіади з німецької мови.

 

 Яна-Совик Совик Яна (42 гр.)  

–      2 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в секції української літератури;

–      1 місце в районному етапі олімпіади з екології,

–      3 місце в районному етапі олімпіади з української мови і літератури;

–      2 місце в районному етапі мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка;

–      3 місце у фіналі ІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць».

 

 Ірина-Калинка  

Калинка Ірина (22 гр.) – 1 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіади з німецької мови.

 

 Олексій-Саган Саган Олексій (41 гр.) – 1 місце в районному, 3 місце в обласному етапі олімпіади з математики.

 

 Вікторія-Гавриленко Гавриленко Вікторія (11 гр.) – 1 місце в обласному етапі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику в категорії «художній твір».

 

 Юлія-Баженова Баженова Юлія (43 гр.) – переможець обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» в секції «Історичне краєзнавство»; учасник конференції «Невідома Україна»