25 лютого команда інтелектуалів ліцею «Магістри»  у складі Гуньки Соломії, Бабія Назара, Валігури Михайла, Санду Марка, Федорчука Анатолія під керівництвом учителів Камаєвої Н.Г та Савіцької Л.В. взяли участь у  16-му  регіональному Кубку Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» ім. Героя АТО Ореста Квача та вибороли два призові місця.   І місце в індивідуальній грі  […]

25 лютого команда інтелектуалів ліцею «Магістри»  у складі Гуньки Соломії, Бабія Назара, Валігури Михайла, Санду Марка, Федорчука Анатолія під керівництвом учителів Камаєвої Н.Г та Савіцької Л.В. взяли участь у  16-му  регіональному Кубку Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» ім. Героя АТО Ореста Квача та вибороли два призові місця.

 

І місце в індивідуальній грі  «Кращий ерудит» зайняла Гунька Соломія, яка була визнана кращим ерудитом серед 75 учасників, які змагалися у цій грі.  26-28 березня Соломія братиме участь  у фінальному відкритому турнірі чемпіонату ігор  у м. Заліщики. Вітаємо Соломію і бажаємо їй удачі в наступних іграх.

 

ІІ місце ліцеїсти вибороли і у командній грі «Інтелектуальна лотерея», у якій змагалися 15 команд,  що представляли міські школи та школи районів  Тернопільської області. Молода, новостворена команда ліцеїстів продемонструвала високий рівень інтелекту, всестороннього розвитку та була  потужним суперником  для команд досвідчених, які  вже не вперше на такого типу змаганнях.

 

Ми вітаємо наших переможців і горді з того, що  у нашому навчальному закладі є такі наполегливі, працьовиті та обдаровані діти.

 

?;

 

?;

 

?;

 

 

?;

 

?;

 

?;