22.03.2018 року відбулась зустріч учнів з лікарем-дерматологом Кременецької районної комунальної лікарні Дацюк Л.І. на тему: «Особливості та наслідки раннього використання косметики у підлітковому віці». Лікар ознайомила з особливостями догляду за різними типами шкіри, вплив на них косметичних засобів. Леся Іванівна повідомила присутнім з якими скаргами найчастіше звертаються до неї підлітки, які причини захворювань, як їх […]

22.03.2018 року відбулась зустріч учнів з лікарем-дерматологом Кременецької районної комунальної лікарні Дацюк Л.І. на тему: «Особливості та наслідки раннього використання косметики у підлітковому віці». Лікар ознайомила з особливостями догляду за різними типами шкіри, вплив на них косметичних засобів. Леся Іванівна повідомила присутнім з якими скаргами найчастіше звертаються до неї підлітки, які причини захворювань, як їх не допустити.

Заступник директора з виховної роботи Савіцька Л.В. ознайомила ліцеїстів із складниками косметики, їх негативним впливом на шкіру підлітків; ознайомила з косметичними засобами для догляду за молодою шкірою та спеціальною косметикою для підлітків, які позначки та написи на ній повинні бути, а також розповіла про етикет використання  косметики.

Медична сестра Гарматій Н.І. розповіла учням про небезпеки та ризики косметичних засобів для дорослих, чим відрізняється від неї косметика для підліткового віку, ознайомила з гігієною обличчя та доглядом за нігтями.

Учні переглянули фотографії наслідків використання гель-лаків та недотримання санітарних вимог в манікюрних салонах.

На завершення заходу учні мали можливість ознайомитися з серією косметичних ліній, які мають відмінні засоби саме для дітей підліткового віку.

?;