16.02.2016 року у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука учні та вчителі вшановували пам’ять Дмитра Лабуткіна, який рік тому загинув у районі Дебальцевого Донецької області. Загальноліцейною хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колишнього ліцеїста, переглянули відеоматеріали про його журналістську діяльність та загибель. Відбулись години пам’яті в класах, ліцеїсти переглянули виставку матеріалів та світлин про колишнього ліцеїста, Героя України […]

Загальноліцейною хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колишнього ліцеїста, переглянули відеоматеріали про його журналістську діяльність та загибель. Відбулись години пам’яті в класах, ліцеїсти переглянули виставку матеріалів та світлин про колишнього ліцеїста, Героя України Дмитра Лабуткіна.

Педагоги згадували про Дмитра як про веселого, життєрадісного, повного ідей учня, який був відвертим і ніколи не боявся говорити про те, що думав. На світлинах, які збереглися у ліцейному архіві, він завжди з широкою посмішкою на устах.

Ми горді тим, що Дмитро навчався у нашому навчальному закладі, він є взірцем для наслідування ліцеїстами.

Співчуваємо сім’ї Дмитра, разом із ними глибоко сумуємо   і ніколи не забудемо його світлого подвигу. У нашій пам’яті він житиме вічно.

IMG_3939 IMG_3944 IMG_3946