Адміністрація ліцею

web-АврамишинДиректор:

Аврамишин Анатолій Миколайович

Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Стаж роботи 27 років


web-БурлінгасЗаступник директора з навчально-виховної роботи

Бурлінгас Тетяна Дмитрівна

Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Стаж роботи 45 роки


web-Savitska

Заступник директора з виховної роботи:

Савіцька Людмила Василівна

Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Стаж роботи 21 років


web-Trachuk

Заступник директора з навчальної (методичної) роботи:

Трачук Віра Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Стаж роботи 37 років


Заступник директора з навчальної (наукової) роботи:

Шеремета Віта Валеріївна

Спеціаліст першої категорії. Стаж роботи 10 років


Педагогічний склад

web_All

Всього вчителів – 37

  • Основні працівники – 29
  • Сумісники – 7
  • Із вищою кваліфікаційною категорією – 28
  • Із І кваліфікаційною категорією – 1
  • Із ІІ кваліфікаційною категорією – 3
  • Спеціалістів – 7

Із званням:

  • Учитель-методист – 10
  • Старший учитель – 12

Відмінників народної освіти – 3

  • Аврамишин Анатолій Миколайович – українська мова та література (вища категорія, учитель-методист);
  • Трачук Віра Миколаївна – українська мова та література, (вища категорія, учитель-методист);
  • Бурлінгас Тетяна Дмитрівна – захист  Вітчизни (вища категорія, старший учитель);
  • Савіцька Людмила Василівна – етикет та етика, психологія (вища категорія, старший учитель);
  • Афанасенко Анатолій Євгенович – фізика, астрономія (вища категорія, учитель-методист)
  • Бакуліч Тетяна Миколаївна – хімія, основи здоров’я (вища категорія, учитель-методист);
  • Білоус Олена Михайлівна – українська мова та література (вища категорія, старший учитель);
  • Гладковська Ольга Володимирівна – музичне мистецтво, художня культура, хоровий гурток  (вища категорія);
  • Дехтярук Галина Гнатівна – фізична культура (вища категорія, учитель-методист);
  • Діхтярук Тетяна Миколаївна – українська мова та література (вища категорія, старший учитель);
  • Зварич Тетяна Вадимівна – англійська мова (вища категорія);
  • Камаєва Наталя Георгіївна – англійська мова (вища категорія, старший учитель);
  • Кісіль Ірина Орестівна – алгебра, геометрія (перша категорія);
  • Козачук Оксана Олексіївна – географія, основи економіки, фінансова грамотність, геолого-краєзнавчий гурток (вища категорія, учитель-методист);
  • Кондратюк Ангеліна Василівна – біологія, екологія (вища категорія, старший учитель);
  • Константинова Оксана Василівна– алгебра, геометрія (вища категорія);
  • Кравчун Світлана Володимирівна– історія України, всесвітня історія, правознавство (друга категорія);
  • Луб’яницька Валентина Анатоліївна – англійська мова (вища категорія, учитель-методист);
  • Мельник Тетяна Анатоліївна – зарубіжна література (вища категорія, старший учитель);
  • Олексюк Тетяна Іванівна – німецька мова (вища категорія, учитель-методист);
  • Омельчук Андрій Іванович – інформатика, технології програмування, трудове навчання (програмування) (вища категорія, старший учитель);
  • Свідинська Людмила Миколаївна – практичний психолог (вища категорія), християнська етика (вища категорія, старший учитель);
  • Семенюк Людмила Іванівна – історія України, всесвітня історія (вища категорія, учитель-методист);
  • Скальська Наталія Василівна – англійська мова (вища категорія);
  • Софіянчук Зіновія Микитівна – соціальний педагог (вища категорія);
  • Ячменьова Олена Семенівна – українська мова та література (вища категорія, старший учитель);
  • Максимович Василь Олександрович – захист Вітчизни, ПВП, фізична культура (спеціаліст);
  • Вознюк Наталія Миколаївна – педагог-організатор (спеціаліст);
  • Аврамишин Галина Михайлівна – бібліотекар (спеціаліст першої категорії);
  • Панкова Юлія Валеріївна керівник хореографічного гуртка (спеціаліст).

Сумісники:

  • Блозва Тетяна Олександрівна – польська мова (спеціаліст);
  • Кулик Марія Володимирівна – фізика, астрономія (вища категорія, старший учитель);
  • Піган Ігор Михайлович фізика (вища категорія, старший учитель);
  • Трифонюк Мар’ян Володимирович – інформатика (спеціаліст);
  • Семенюк Борис Данилович – правознавство (вища категорія, старший викладач);
  • Шегера Світлана Василівна – алгебра, геометрія (вища категорія, старший учитель);
  • Ребрина Іван Миколайович – керівник вокального гуртка (спеціаліст).