У ІІ етапі олімпіад (районному) брало участь 53 ліцеїсти. З них отримали дипломи  І, ІІ, ІІІ ступенів –  46, це на 12 учнів менше, ніж у минулому році (було 58). З 22 учасників ІІІ (обласного) етапу переможцями стали 20 учнів.

Переможці ІІІ (обласного) етапу:

  1. Валігура Михайло (11 група) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з фізики (учитель Афанасенко А.Є.); диплом ІІІ ступеня олімпіади з хімії (учитель Бакуліч Т.М.); диплом ІІІ ступеня олімпіади з математики (учитель Киричук Н.Ф.);
  2. Логвинюк Володимир (41 група) – диплом ІІ ступеня олімпіади з фізики (учитель Афанасенко А.Є.);
  3. Скоропляс Вадим (41 група) – диплом ІІ ступеня олімпіади з інформатики (учитель Омельчук А.І.); диплом ІІІ ступеня олімпіади з фізики (учитель Афанасенко А.Є.);
  4. Калинка Ірина (22 група) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з німецької мови (учитель Олексюк Т.І.);
  5. Ткачук Вікторія (32 група) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з німецької мови (учитель Олексюк Т.І.);
  6. Крикончук Олена (42 група) – диплом ІІ ступеня олімпіади з німецької мови (учитель Олексюк Т.І.);
  7. Гриневич Дмитро (41 група) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з англійської мови (учитель Камаєва Н.Г.);
  8. Артещук Валерія (32 група) – диплом І ступеня олімпіади з географії (учитель Козачук О.О.); диплом ІІІ ступеня олімпіади з української мови і літератури (учитель Ячменьова О.С.);
  9. Гунька Соломія (22 група) – диплом ІІ ступеня олімпіади з географії (учитель Козачук О.О.);
  10. Якимчук Юлія (22 група) – диплом ІІ ступеня олімпіади з історії (учитель Семенюк Л.І.);  диплом ІІІ ступеня олімпіади з біології (учитель Кондратюк А.В.);
  11. Божук Ірина (32 група) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з історії (учитель Семенюк Л.І.);
  12. Романюк Олена (21 група) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з математики (учитель Киричук Н.Ф.);
  13. Саган Олексій (41 група) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з математики (учитель Шегера С.В.);
  14. Романюк Марина (41 група) – диплом І ступеня олімпіади з економіки (учитель Козачук О.О.);
  15. Гузікевич Ірина (31 група) – диплом ІІІ ступеня олімпіади з економіки (учитель Козачук О.О.).

У результаті ліцей посів ІІ місце в рейтингу серед шкіл нового типу області.

IV (всеукраїнський) етап:

Артещук Валерія – диплом ІІІ ступеня з географії;

Логвинюк Володимир – диплом учасника з фізики;

Романюк Марина – диплом учасника з економіки.

 

Участь у предметних конкурсах:

  • із 60 учасників гри інформатики «Бобер» 29 відмінних результатів, 22 – добрих (вч. Омельчук А.І.);
  • із 45 учасника конкурсу з математики «Кенгуру» 33 відмінних результатів, 12 – добрих (вч. Шегера С.В., Киричук Н.Ф.);
  • із 20 учасників фізичного конкурсу «Левеня» 7 відмінних результати, 13 – добрих (вч.Афанасенко А.Є.);
  • У Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач взяли участь 21 учень, з них потрапили у півфінал – 5, Валігура М. – попав у фінал) (учителі Шегера С.В., Киричук Н.Ф.).

Обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН:

  1. Совик Яна (42 група) – диплом ІІ ступеня в секції «українська література» (керівник Ячменьова О.С.);
  2. Болобан Єлизавета (22 група) – диплом ІІІ ступеня в секції «українська література» (керівник Трачук В.М.);
  3. Стасів Анастасія (22 група) – диплом І ступеня в секції «фольклористика» (керівник Трачук В.М.);
  4. Скоропляс Вадим (41 група) – диплом ІІІ ступеня в секції «безпека інформаційних та телекомунікаційних технологій» (керівник Омельчук А.І.);
  5. Романюк Марина (41 група) – диплом ІІ ступеня в секції «математики» (керівник Шегера С.В.);
  6. Дучинська Леся (41 група) – диплом ІІ ступеня в секції «прикладна математики» (керівник Шегера С.В.).

ХV Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика:

  • Артещук Валерія (32 гр.) – переможець районного (1 м.) етапу (вч. Ячменьова О.С.); диплом ІІІ ступеня обласного етапу;
  • Коломієць Анастасія (13 гр.) – переможець районного (2 м.) етапу (вч. Трачук В.М.);
  • Гунька Соломія (22 гр.) – переможець районного (1 м.) етапу                  (вч. Аврамишин А.М.), учасник обласного.

V Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка:

  • Артещук Валерія (32 гр.) – переможець районного (1 м.), учасник обласного етапів (вч. Ячменьова О.С.);
  • Савчук Діана (32 гр.) – переможець районного (2 м.) етапу (вч. Ячменьова О.С.);
  • Гунька Соломія (22 гр.) – переможець районного (2 м.) етапу (вч. Аврамишин А.М.);
  • Фурсик Наталія (12 група) – переможець районного (1 м.), учасник обласного етапів (вч. Діхтярук Т.М.).

ХІV Всеукраїнський конкурс учнівської творчої молоді під гаслом «Об’єднаймося, брати мої»:

Божук Ірина (32 група) – переможець обласного і всеукраїнського етапів у номінації «Історія України і державотворення» (вчитель Семенюк Л.І.).

Наші учні досягли значних успіхів і в інших конкурсах, змаганнях та фестивалях різни рівнів:

Творчі, наукові конкурси:

  • Совик Яна (42 група) – диплом за ІІІ місце у фіналі ІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць», організованому МОН України, Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» та Посольством Литовської республіки в Україні (вч. Ячменьова О.С.).
  • Гавриленко Вікторія (11 група) – диплом за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику в категорії «Художній твір», організованому Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області (вч. Діхтярук Т.М.).
  • Баженова Юлія (43 група) – грамота переможця обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» в секції «Історичне краєзнавство» (вч. Семенюк Л.І.).
  • Юлія Баженова (43 група) – переможець конкурсу «Невідомі сторінки історії рідного краю», організованого департаментом освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка та ТОКІППО (учитель СеменюкЛ.І.).
  • Діана Бестрицька (43 група) – переможець конкурсу «Невідомі сторінки історії рідного краю», організованого департаментом освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка та ТОКІППО (учитель СеменюкЛ.І.).
  • Артещук Валерія – грамота Тернопільської державної адміністрації, департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за ІІ місце у регіональному турнірі 14-го чемпіонату Тернопільської області з інтелектуальних ігор «Унікум» (вч. Галішевський В.А.).
  • 16 учнів 42 групи брало участь в онлайн-вікторині від представництва Євросоюзу; усі відзначені за гарний результат — від 93 до 100 балів — подарунковими листівками (учитель Т.Олексюк).

Художньо-естетичні конкурси:

  • Гавриленко Вікторія (11 група) – диплом ІІ ступеня районного конкурсу читців, присвяченого 201-й річниці від дня народження Тараса Шевченка (вч. Діхтярук Т.М.).
  • Нестерук Софія (43 група) – диплом Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника за І місце в конкурі малюнка серед учнівської молоді навчальних закладів Кременецького району під назвою «Архітектура мого міста, села» (вч. Гладковська О.В.).
  • Корицька Наталія (32 гр), Юрчик Христина (32 гр.), Бонюкевич Наталія (32 гр.) – диплом Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника за І місце в номінації «Тріо» у ІІ районному конкурсі патріотичної пісні серед учнівської молоді навчальних закладів міста Кременеця під назвою «На крилах пам’яті», присвяченій пам’яті патріотів та героїв України, які віддали життя за незалежність, суверенність і територіальну цілісність нашої держави (керівник Гладковська О.В.).
  • Сухович Юлія (42 група) – диплом Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника за І місце в номінації «Солісти» у ІІ районному конкурсі патріотичної пісні серед учнівської молоді навчальних закладів міста Кременеця під назвою «На крилах пам’яті», присвяченій пам’яті патріотів та героїв України, які віддали життя за незалежність, суверенність і територіальну цілісність нашої держави (керівник Ребрина І.М.).
  • Нестерук Софія (43 гр.) – диплом І ступеня переможця районного конкурсу дитячого малюнка «Енергозбереження очима дітей» (вч. Афанасенко А.Є.).
  • Ткачук Олексій (12 гр.) – диплом ІІ ступеня переможця районного конкурсу дитячого малюнка «Енергозбереження очима дітей» (вч. Афанасенко А.Є.).
  • Команда ліцею – диплом І ступеня за перемогу у районному етапі конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (вч. Бакуліч Т.М.).

Спортивні, туристські та військово-патріотичні  змагання:

  • Команда ліцею – грамота Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за ІІ місце в ХХХ обласних геолого-географічних змаганнях учнівської молоді (керівник     Козачук О.О.).
  • Команда ліцею:
    • грамота Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА за І місце в конкурсі-грі «Відун» на обласному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (керівники Семенюк Л. І., Козачук О. О., Дехтярук Г.Г.);
    • грамота Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА за ІІ місце з виду «конкурсна програма» на обласному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (керівники Найчук Є., Козачук О. О., Дехтярук Г.Г.);
    • грамота Департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА за ІІ місце в конкурсі таборування на обласному етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (керівники Козачук О. О., Дехтярук Г.Г.).
  • Команда ліцею – грамота за І місце в першості району з кульової стрільби.
  • Команда ліцею:
    • грамота за ІІІ місце в загальному заліку 5-их районних змагань юних рятувальників Кременеччини ВГДР «Школа безпеки», присвячених героям-рятувальникамУкраїни (керівники Бурлінгас Т.Д., Дехтярук Г.Г.);
    • грамота за ІІ місце на пожежно-рятувальній дистанції 5-их районних змагань юних рятувальників Кременеччини ВГДР «Школа безпеки», присвячених героям-рятувальникамУкраїни (керівники Бурлінгас Т.Д., Дехтярук Г.Г.);
    • грамота за ІІ місце на дистанції «Медична підготовка» 5-их районних змагань юних рятувальників Кременеччини ВГДР «Школа безпеки», присвячених героям-рятувальникамУкраїни (керівник Бурлінгас Т.Д.).
  • Команда ліцею – диплом за ІІ місце в районних змаганнях учнівської молоді на приз кубку «Шкіряний м’яч» (керівник Дехтярук Г.Г.).
  • Команда ліцею (дівчата) – грамота за ІІІ місце у ХІХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу (керівник Дехтярук Г.Г.).
  • Команда ліцею (хлопці) – грамота за ІІІ місце у ХІХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу (керівник Дехтярук Г.Г.).
  • Гонта Наталія – грамота за І місце в XІХ районних Спортивних іграх учнівської молоді з легкоатлетичного кросу; диплом ІІІ ступеня за ІІІ місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді з бігу на дистанції 400м. (керівник Дехтярук Г.Г.).

Інтелектуальні конкурси

  • Команда ліцею – грамота Тернопільської державної адміністрації, департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту за ІІІ місце у регіональному турнірі 14-го чемпіонату Тернопільської області з інтелектуальних ігор «Унікум» (вч. Галішевський В.А.).