Переможці олімпіад

12 переможців обласного етапу:

  1. Артещук Валерія (9 клас) – І місце з географії;
  2. Гунька Соломія (8 клас) – ІІІ місце з географії;
  3. Козачук Анастасія (11 клас) – ІІ місце з географії;
  4. Гузікевич Ірина (9 клас) – ІІ місце з економіки;
  5. Романюк Марина (10 клас) – І місце з економіки;
  6. Логвинюк Володимир (10 клас) – ІІ місце з фізики;
  7. Козачук Наталія (11 клас) – І місце з економіки;
  8. Кулик Каріна (11 клас) – ІІІ місце з інформатики;
  9. Скоропляс Вадим (10 клас) – ІІІ місце з фізики;
  10. Шевчук Ірина (11 клас) – ІІІ місце з фізичної культури;
  11. Остапчук Степан (10 клас) – ІІІ місце з математики;
  12. Якимчук Юлія (8 клас) – ІІІ місце з історії.

 

У ІV етапі брало участь 3 ліцеїстів. З них Артещук В. нагороджена дипломом ІІІ ступеня,  Козачук Н. і Романюк М. – дипломами учасників.

 

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН

13 переможців обласного етапу:

  1. Скакальська Анастасія Ярославівна – ІІІ місце, секція української літератури
  2. Іванова Ольга Олегівна – ІІ місце, секція фольклористики
  3. Камаєва Ніна Юріївна – І місце, секція мистецтвознавства
  4. Теслюк Валерія Олександрівна – ІІІ місце, секція мистецтвознавства
  5. Герасимович Ірина Віталіївна – ІІ місце, секція літературної творчості
  6. Артещук Валерія Миколаївна – І місце, секція англійської мови
  7. Кравчук Лариса Ігорівна – ІІ місце, секція журналістики
  8. Скоропляс Вадим Леонідович – ІІІ місце, секція безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем
  9. Кулик Карина Євгенівна – ІІІ місце, секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм
  10. Остапчук Степан Ігорович – ІІІ місце, секція науково-технічної творчості та винахідництва
  11. Романюк Марина Петрівна – ІІІ місце, секція математики
  12. Дучинська Леся Володимирівна – І місце, секція прикладної математики
  13. Божук Ірина Іванівна – ІІІ місце, секція медицини

 

Перемоги у конкурсах, фестивалях та змаганнях

  • ХІV Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика:
  • Артещук Валерія (22 гр.) – переможець районного (1 м.) та обласного (3 м.) етапів (вч. Білоус О.М.);
  • Савчук Діана (32 гр.) – переможець районного (1 м.) та учасник обласного етапів (вч. Ячменьова О.С.);
  • Іванова Ольга (42 гр.) – переможець районного (2 м.) етапу (вч. Діхтярук Т.М.).
    • ІV Міжнародний мовно-літературного конкурс імені Т.Шевченка:
  • Артещук Валерія (22 гр.) – переможець районного (1 м.), обласного (1 м.) та всеукраїнського (3м.) етапів (вч. Білоус О.М.);
  • Савчук Діана (32 гр.) – переможець районного (2 м.) етапу (вч. Ячменьова О.С.);
  • Гунька Соломія (12гр.) – переможець районного (2 м.) етапу (вч. Аврамишин А.М.).
    • Конкурс, присвячений Шевченківським дням:
  • Прокопович Надія (22 гр.) – переможець районного (3 м.) етапу (вч. Трачук В.М.);
  • Якимчук Юлія (12 гр.) – переможець районного (1 м.) етапу (вч. Семенюк Л.І.).
    • Конкурс творчих робіт на тему «Моя любов – Земля» в рамках Акції Національного природного парку «Кременецькі гори», присвяченого Міжнародному дню Землі:
  • Галан Софія (12 гр.) – грамота за ІІІ місце
  • Теслюк Валерія (12 гр.) – грамота за ІІІ місце
  • Болобан Єлизавета (12 гр.) – грамота за ІІ місце
    • Галан Софія (12 гр.) – грамота за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт учнів 6-8 класів та активну пошукову діяльність, номінація «Філологія».
    • Теслюк Валерія (12 гр.) – диплом учасників обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Тобі Тарасе, нашу шану складаємо», присвячену 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.
    • Журавльова Наталія (43 гр.) – переможець районного (1 м.) етапу конкурсу творчих робіт (есе) «Права дитини в Україні» у номінації «Історія державотворення» (вч. Семенюк Б.Д.).
    • Іванова Ольга (42 гр.) – ІІ місце переможця ІІ етапу V Дитячого конкурсу на кращий літературний твір «Ми діти твої, Кременеччино»; диплом переможця Всеукраїнського конкурсу «Український національний характер у літературній спадщині Уласа Самчука» (етнофлологічні, психологічні, історичні, політологічні, етнолінгвістичні аспекти), І премія у номінації «Кращий учнівський твір».

Художньо-естетичні конкурси:

  • Фестиваль-конкурс хорового мистецтва «Свою Україну любіть», присвячений 200- річчю з дня народження Т.Г.Шевченка:
  • хоровий колектив – ІІ місце у районному етапі (керівник Кондратюк О.В.);
  • номінація «малі форми» (тріо учнів у складі Дубової Х., Сухоменюк В., Корицької Н.) – ІІ місце в районному етапі (керівник Кондратюк О.В.);
    • Сухович Юлія (32 гр.) – І місце у регіональному конкурсі Євробачення.
    • Учнівський колектив «Ранні ластівки» (Іванова О., Шевчук І., Заєць Г.) – ІІ місце переможця районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні і поезії «Свята Покрова», присвячена відзначенню 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка (керівник Діхтярук Т.М.).
    • Хоровий колектив ліцею – І місце у міському етапі фольклорного фестивалю «Різдвяні зустрічі» (керівник Гладковська О.В.).
    • Конкурс малюнка серед учнівської молоді навчальних закладів Кременецького району під назвою «Архітектура мого міста, села» Кременецько-Почаївського історико-архітектурного заповідника:
  • Нестерук Софія – диплом за ІІ місце;
  • Теслюк Валерія (12 гр.) – диплом за ІІІ місце.
    • Божук Ірина (12 гр.) – диплом Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника за ІІ місце у конкурсі читців поезії Тараса Шевченка серед учнівської молоді навчальних закладів міста Кременця під назвою «Кобзарю мій, твої слова святії», присвяченій 200-й річниці від дня народження поета.
    • Камаєва Ніна (42 гр.) – диплом за ІІ місце в регіональному турнірі 13-го обласного особисто-командного чемпіонату універсальних, неперевершених, індивідуальних, культурних старшокласників.

Спортивні змагання:

  • Команда ліцею – грамота за І місце у ХVІІІ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу.
  • Команда туристсько-краєзнавчого гуртка ліцею – ІІ місце в обласних геолого-географічних змаганнях.
  • Козачук Наталія (41 гр.) – ІІ місце за ІІ місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді з бігу на дистанції 100м; ІІІ місце за ІІІ місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді з бігу на дистанції 400м.
  • Бонюкевич Віталій (43 гр.) – ІІІ місце за ІІІ місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді із штовхання ядра.
  • Кондратюк Віктор (33 гр.) – ІІ місце за ІІ місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді із стрибків у довжину.
  • Левкова Олена (32 гр.) – ІІІ місце за ІІІ місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді із штовхання ядра.
  • Братусь Владислав (22 гр.) – ІІІ місце за ІІІ місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики, з бігу на дистанції 100м.
  • Бонюкевич Наталія (22 гр.) – І місце за І місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді із стрибків у довжину.
  • Макаревич Марта (33 гр.) – І місце за І місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді з бігу на дистанції 100м; І місце за І місце в XVIII районних Спортивних іграх учнівської молоді з бігу на дистанції 200м.