Результати роботи Кременецького ліцею імені У.Самчука за 2010-2011 н.р.

У ліцеї навчалося 142 учні. Основну школу закінчило 21 учень, з них з відзнакою – 3, старшу школу – 42 випускники, з них із відзнакою «золота медаль» – 5 учнів, «срібна медаль» – 1 учениця.

Ліцей – перший у рейтингу за результатами районного етапу олімпіад з базових дисциплін: 49 призових місць, у тому числі 15 переможців, з них

10 переможців обласного етапу, 1 всеукраїнського:

  • Козачук А. (8 кл.) – 1 м. з географії, учасник всеукраїнського етапу (вчитель Козачук О.О.);
  • Михальчук Г. (11 кл.) – 3 м. з географії (вчитель Козачук О.О.);
  • Балтаг М. (9 кл.) – 2 м. з економіки, учасник всеукраїнського етапу (вчитель Козачук О.О.);
  • Ворочук Н. (10 кл.) – 3 м. з економіки (вчитель Козачук О.О.);
  • Савіцька О. (11 кл.) – 3 м. з педагогіки і психології (вчитель Савіцька Л.В.);
  • Середюк А. (8 кл.) – 3 м. з біології (вчитель Кондратюк А.В.);
  • Котлярська О. (10 кл.) – 3 м. з української мови і літератури (вчитель Білоус О.М.);
  • Дехтярук О. (11 кл.) – 3 м. з української мови і літератури (вчитель Ячменьова О.С.);
  • Іванова О. (8 кл.) – 3 м. «Юні знавці Біблії» (вчитель Свідинська Л.М.);
  • Кореневич М. (11 кл.) – 1 м. «Юні знавці Біблії»,2 м. у всеукраїнському етапі (вчитель Свідинська Л.М.).

 Переможці обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН: 

  • Кореневич Марія (секція «українська мова і література») – ІІІ місце (керівник Трачук В.М.);
  • Січкун Софія (секція «літературна творчість») – І місце (керівник Трачук В.М.);
  • Дехтярук Олена (секція «українська мова») – ІІІ місце (керівник Ячменьова О.С.);
  • Марчук Ольга (секція «українська література») – ІІІ місце (керівник Трачук В.М.);
  • Михальчук Галина (секція «філософія») – ІІІ місце (керівник Семенюк Л.І.);
  • Гусаківський Анатолій (секція «релігієзнавство та історія релігії») – ІІ місце (керівник Семенюк Л.І.);
  • Цимбал Надія (секція «математика») – ІІІ місце (керівник Киричук Н.Ф.);
  • Пронь Олена (секція «математика») – ІІІ місце (керівник Шегера С.В.);
  • Токарський Юрій (секція «Internet-технології та WEB-дизайн») – ІІІ місце (керівник Омельчук А.І.);
  • Влодек Галина (секція «селекція та генетика») – ІІІ місце (керівник Чернова Т.А.);
  • Присяжнюк Вікторія (секція «охорона довкілля та збалансоване природокористування») – ІІІ місце (керівник Чернова Т.А.).

Переможці конкурсів, фестивалів та змагань 2010-2011 навчальному році:

  • Семенюк Ірина – переможець районного, обласного і Всеукраїнського етапів Х Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації «Історія України і державотворення» (вчитель Семенюк Л.І.);
  • Присяжнюк Вікторія – учасник очного туру Всеукраїнського конкурсу юних раціоналізаторів та винахідників «Природа – людина – виробництво – екологія» в секції «Медицина. Біологія»; учасник IV Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України», яка проходила у Києві і нагороджена дипломом за високі творчі досягнення та участь у фестивалі.
  • Січкун Софія – учасник IV Всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України», яка проходила у Києві; учасник ІІ етапу ІІ Дитячого конкурсу «Ми діти твої, Кременеччино» (вчитель Трачук В.М.);
  • Кореневич Марія – переможець (2м.) районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Ячменьова О.С.), переможець (3м.) районного конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет», номінація «дідух»;
  • Дехтярук Олена – переможець (1м.) ІІ етапу ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика, учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Література», переможець (2м.) у районному конкурсі патріотичної прози, пісні і поезії «За волю і честь», номінація «проза» (керівник Ячменьова О.С.);
  • Котлярська Ольга – переможець (3м.) ІІІ етапу ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учасник Всеукраїнського етапу (вчитель Білоус О.М.);
  • експедиційний загін учнів 41 групи – переможець (1м.) районного та обласного етапів Всеукраїнського руху «Моя земля – земля моїх батьків», експедиція «Краса і біль України», напрямок «Мальовнича Україна» (керівник Козачук О.О.);
  • команда туристсько-краєзнавчого гуртка – переможець (1 м.) в обласних геолого-географічних змаганнях (керівник Козачук О.О.);
  • Мартинюк Ігор – 1 загальнокомандне місце в обласних змаганнях допризовної молоді (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • експедиційний загін 42 групи – подяка за роботу, подану на обласний етап руху «Моя земля – земля моїх батьків», експедиція «свята спадщина» (керівник Олексюк Т. І.);
  • учнівська команда клубу «Не лінуйсь!» – ІІІ місце у районному етапі Х Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (керівники Чернова Т.А., Кондратюк А.В.);
  • Іванова Ольга – переможець (3м.) ІІ етапу ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу читців «Тарасовими шляхами» (вчитель Діхтярук Т.М.);
  • Ковальчук Зоряна – переможець ІІ, учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації «Література» (вчитель Білоус О.М.);
  • Онофрійчук Ольга – переможець (1м.) районного, учасник обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (вчитель Ячменьова О.С.);
  • Скальський Назар – переможець (1м.) районного конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у номінації «фотографія» (керівник Савіцька Л.В.);
  • колектив «Срібні передзвони» – переможець (2м.) районного конкурсу патріотичної прози, пісні і поезії «За волю і честь» (керівник Гладковська О.В.);
  • туристсько-краєзнавчий гурток – переможець (2м.) ІІІ традиційних міських змагань зі спортивного туризму (керівник Козачук О.О.);
  • колектив «Сузір’я» – переможець (3м.) районного фестивалю-конкурсу «Український танець-увиванець» (керівник Поліщук А.В.);
  • колектив «Срібні передзвони» – переможець (3м.) районного фестивалю-конкурсу хорів духовного співу «Святе причастя – цвіт нації» (керівник Гладковська О.В.);
  • Савіцька Оксана – переможець (3м.) фестивалю регіональних клубів «Євробачення» (керівник Ігнатченко О.Я.);
  • Яловська Юлія – 2 місце з легкої атлетики (естафета), 2 місце зі штовхання ядра в обласних змаганнях (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • Козачук Анастасія – 2 місце з легкої атлетики (естафета), 3 місце з бігу на 300м в обласних змаганнях (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • футбольна команда – 1 загальнокомандне місце в районних змаганнях (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • команда тенісистів – 3 загальнокомандне місце в районних змаганнях (вчитель Дехтярук Г.Г.);
  • команда легкоатлетів – 1 загальнокомандне місце в районних змаганнях (вчитель Дехтярук Г.Г.).

Результативність роботи з обдарованими дітьми

у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука за 2010-2011 н.р.

                      Рівень

Заходи

Районний

Обласний

Національний

Учасники

Призери

Учасники

Призери

Учасники

Призери

Всеукраїнські учнівські олімпіади

62

55

20

10

1

1

Конкурс-захист робіт МАН

14

14

14

11

1

Міжнародний конкурс з української мови імені П.Яцика

4

2

2

2

1

Всеукраїнський конкурс юних раціоналізаторів та винахідників «Природа – людина – виробництво – екологія»

1

1

1

Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України»

2

Інші конкурси

10

7

4

2

1

1

Туристсько-краєзнавчі змагання

2

2

1

1

Конкурси художньої самодіяльності

3

3

Спортивні змагання

6

6

3

3