31 березня – день народження Галини Гордасевич, української поетки, громадського діяча, яка пішла з життя у 2001 р. і спочиває на Монастирському цвинтарі у Кременці. 30 березня учні та вчителі ліцею разом із студентами та викладачами Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка за традицією, яка продовжується з першого року поховання Г.Гордасевич, прийшли до її могили. […]

30 березня учні та вчителі ліцею разом із студентами та викладачами Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка за традицією, яка продовжується з першого року поховання Г.Гордасевич, прийшли до її могили. Викладачі академії Василишин О. та Дубровський Р. виголосили промови про поетесу, а студенти та учні ліцею прочитали вірші. Учасники заходу поклали квіти на могилі та запалили свічки пам’яті.