У ІІ етапі  (районному) Всеукраїнських олімпіад було 85 переможців, І ступеня – 30, ІІ – 30, ІІІ – 25.

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад

  1. Бабій Назар (41 група) – диплом ІІ ступеня з економіки (учитель Козачук О.О.)
  2. Валігура Михайло (41 група) – диплом ІІІ ступеня з астрономії (учитель Кулик М.В.)
  3. Валігура Михайло (41 група) – диплом ІІІ ступеня з фізики (учитель Афанасенко А.Є.)
  4. Гаврилюк Яна (23 група) – диплом ІІІ ступеня з географії (учитель Козачук О.О.)
  5. Гоголь Михайло (32 група) – диплом ІІ ступеня з географії (учитель Козачук О.О.)
  6. Заєць Тетяна (11 група) – диплом ІІ ступеня з географії (учитель Козачук О.О.)
  7. Косюк Владислав (31 група) – диплом ІІІ ступеня з економіки (учитель Козачук О.О.);
  8. Коцур Євгеній (31 група) – 3 диплом ІІІ ступеня з хімії (учитель Бакуліч Т.М.).
  9. Коцур Євгеній (31 група) – диплом ІІІ ступеня з біології (учитель Кондратюк А.В.);
  10. Кочергіна Єва (31 група) – диплом ІІІ ступеня з математики (учитель Шегера С.В.);
  11. Лепко Єлизавета (33 група) – диплом ІІІ ступеня з історії (учитель Семенюк Л.І.);
  12. Лепко Єлизавета (33 група) – диплом ІІІ ступеня з правознавства (учитель Семенюк Б.Д.);
  13. Павлюк Олена (31 група) – диплом ІІ ступеня з економіки (учитель Козачук О.О.);
  14. Панасенко Софія (22 група) – диплом ІІІ ступеня з правознавства (учитель Кравчун С.В.);
  15. Поцелуйко Максим (32 група) – диплом ІІІ ступеня з німецької мови (учитель Олексюк Т.І.);
  16. Романюк Андрій (43 група) – диплом ІІ ступеня з історії (учитель Семенюк Л.І.);
  17. Товканюк Світлана (42 група) – диплом ІІ ступеня з німецької мови (учитель Олексюк Т.І.);
  18. Янковський Владислав (31 група) – диплом ІІ ступеня з астрономії (учитель Кулик М.В.);
  19. Янковський Владислав (31 група) – диплом ІІІ ступеня з фізики (учитель Афанасенко А.Є.).

Переможці ІV (всеукраїнського) етапу олімпіад

  1. Заєць Тетяна (11 група) – диплом ІІІ ступеня з географії (вчитель Козачук О.О.); 
  2. Бабій Назар (41 група) – диплом учасника з економіки (вчитель Козачук О.О.).

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН

  1. Пальчик Дарія (42 гр.) – диплом ІІІ ст. в секції української літератури (керівн.Трачук В.М.);
  2. Слив’юк Софія (33 гр.) – диплом ІІІ ст. в секції етнології (керівн. Семенюк Л.І.);
  3. Мазурок Іван (33 гр.) – диплом ІІІ ст. в секції географії та ландшафтознавства (керівн. Трачук В.М.);
  4. Задорожнюк Олексій (21 гр.) – диплом ІІІ ст. в секції науково-технічної творчості та винахідництва (керівн. Василюк М.М.);
  5. Кондратюк Анастасія (22 гр.) – диплом ІІІ ст. в секції охорони довкілля та раціонального природокористування (керівн. Кондратюк А.В.).

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт учнів 6-8 класів, організованого Тернопільським ОКВ МАН України

  • Левчунь Богдан (11 група) – диплом І ступеня у секції  «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» (керівник Василюк М.М.);
  • Нестерук Віталій (13 гр.) – диплом ІІ ступеня у секції «літературна творчість» (керівник Трачук В.М.).

Переможці ІІ (районного) етапу:

  • ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика:
  • Лепко Єлизавета (33 гр.) – 2 м. (вч. Ячменьова О.С.);
  • Фурсик Наталія (42 гр.) –3 м. (вч. Діхтярук Т.М.);
  • Мордас Діана (13 гр.) – 2 м. (вч. Білоус О.М.).
  • VІІІ Міжнародний мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка:
  • Мордас Діана (13 гр.) – 1 м. (вч. Білоус О.М.);
  • Гаврилюк Яна  (23 гр.) – 1 м. (вч. Білоус О.М.);
  • Лепко Єлизавета (33 гр.) – 2 м. (вч. Ячменьова О.С.);
  • Фурсик Наталія (42 гр.) –2 м. (вч. Діхтярук Т.М.).
  • XVІI Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням:
  •  Лепко Єлизавета (33 гр.) – 1 м. в номінації «Історія України та державотворення» (вч.  Семенюк Л.І.);
  • Пальчик Дарія (42 гр.) – 2 м. в номінації «Література» (вч. Діхтярук Т.М.);
  • Лепко Єлизавета (33 гр.) – лауреат в номінації «Література» (вч. Ячменьова О.С.).

Переможці районного етапу літературного конкурсу «Акорди творчості»

  • Бондар Вікторія (32 гр.) – 1 м. в номінації «Проза» (вч. Діхтярук Т.М.).

Результати ІІ (обласного) етапу конкурсу «Акорди творчості», організованого обласним відділенням МАН

  • Бондар Вікторія (32 гр.) відзначена грамотою Тернопільського ОКТВ МАН України за активну участь у номінації «Проза».

Переможці інших конкурсів, фестивалів, турнірів, змагань

Районний, міський рівні:

  • Творчі, наукові конкурси:
  • Діхтярук Дарина (21 гр.) – дипломи І ступеня районного  етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці – 2018»  (літературний напрямок) (вч. Діхтярук Т.М.);
  • Сімора Діана (32 група) – диплом І ступеня районного конкурсу читців поезії німецького поета Генріха Гейне (вч. Олексюк Т.І.);
  • Іванова Анастасія – гран-прі районного конкурсу читців поезії німецького поета Генріха Гейне (вч. Олексюк Т.І.);
  • Олексюк Іван – диплом І ступеня районного конкурсу написання есе німецькою мовою «Можливості німецької мови сьогодні» (вч. Олексюк Т.І.);
  • Панасенко Софія  – диплом І ступеня районного конкурсу написання есе німецькою мовою «Можливості німецької мови сьогодні» (вч. Олексюк Т.І.);
  • Трачук Софія – диплом І ступеня районного етапу конкурсу пошукових і науково-дослідницьких робіт щодо вивчення діяльності ОУН і УПА в роки Другої світової війни та післявоєнні роки на Тернопільщині (вч. Семенюк Л.І.);
  • команда «Екологічний прорив» (Іванова Анастасія, Панасенко Софія, Стельмах Вікторія, Поліщук Єлизавета, Омельчук Анастасія, Крупела Яна, учні 22 гр.)  – диплом ІІ ступеня районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (вч. Кондратюк А.В.);
  • команда «Авангард» (Заєць Тетяна, Чик Іван (11 гр.), Іванюк Назар, Мишаківський Іван, Федорчук Анатолій, Янковський Владислав (31 гр.) –– 1 м. в районному еколого-туристичному квесті «Ми люди, поки є природа»;
  • Художньо-естетичні конкурси:
  • Олексюк Іван – диплом І ступеня  районного конкурсу фотолюбителів «Люблю зарубіжну літературу» у номінації «Читаю зарубіжну літературу» (вч. Мельник Т.А.);
  • Бурлінгас-Оплаканець Софія – диплом І ступеня районного конкурсу фотолюбителів «Люблю зарубіжну літературу» у номінації «Читаю зарубіжну літературу» (вч. Мельник Т.А.);
  • Герасимюк Мирослава – диплом ІІІ ступеня районного конкурсу фотолюбителів «Люблю зарубіжну літературу» у номінації «Читаю зарубіжну літературу» (вч. Мельник Т.А.);
  • Діхтярук Дарина – диплом ІІІ ступеня районного конкурсу фотолюбителів «Люблю зарубіжну літературу» у номінації «Читаю зарубіжну літературу» (вч. Мельник Т.А.);
  • Буграк Назарій (22 гр.) – диплом ІІ ступеня районного етапу конкурсу читців, присвяченого 204 річниці від дня народження Тараса Шевченка (керівник Ячменьова О.С.).
  • Данилюк Соломія (гр.) – диплом ІІ ступеня переможця районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, поезії і прози, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого відзначенню 75-ї річниці створення УПА (номінація «Патріотична проза і поезія») (керівник Діхтярук Т.М.).
  • Іванова Анастасія (22 гр.) – диплом за І м. у V районному конкурсі патріотичної пісні під назвою «На крилах пам’яті», присвяченому пам’яті патріотів та героїв України, які віддали життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави (керівник Ребрина І.М.).
  • Бурлак Анастасія (11 гр.) – диплом володаря Гран-прі районного конкурсу «Книголюб 2018» (керівник Аврамишин Г.М.).
  • Учні 42 групи – диплом ІІІ ступеня районної виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет» у номінації «Новорічна композиція «Різдвяна казка» (керівник Дехтярук Г.Г.).
  • Хоровий колектив – диплом гран-прі переможця районного фестивалю-конкурсу духовної пісні «Молитва за Україну», присвяченого 130-й річниці з дня народження В.О. Барвінського (керівник Гладковська О.В.).
  • Хоровий колектив (вокальний ансамбль) – 1 м. в районному дитячому хоровому фестивалі-конкурсі «Молитва за Україну» (номінація «вокальне мистецтво»), присвяченому 130-й річниці з дня народження О.Барвінського;
  • Хоровий колектив – 3м. в кущовому огляді «Молитва за Україну» (номінація «хоровий спів»), присвяченому 130-й річниці з дня народження О.Барвінського.
  • Туристські та спортивні змагання:
  •   Команда ліцею – диплом за І місце в районних змаганнях зі спортивного туризму в закритих приміщеннях (старша вікова група) (керівник Козачук О.О.);
  • Команда ліцею – диплом за ІІ місце в районних змаганнях зі спортивного туризму в закритих приміщеннях (середня вікова група) (керівник Козачук О.О.);
  • команда ліцею (хлопці) – грамота за І м. в ХХІІ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед ЗНЗ І – ІІІ ст. (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • команда ліцею  (дівчата) – грамота за ІІ м. в ХХІІ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед ЗНЗ І – ІІІ ст. (Дехтярук Г.Г.);
  • команда ліцею – диплом за І місце у ХХІІ Спортивних іграх учнівської молоді з футболу);
  • Сімчук Дмитро – грамота за 1 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (стрибки у довжину) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Олійник Анна – грамота за 2 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (біг на дист. 800м) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Бояр Христина – грамота за 1 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (біг на дист. 100м) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Бояр Христина – грамота за 2 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (стрибки у довжину) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Малахов Володимир – грамота за 2 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (стрибки у довжину) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Верещак Максим – грамота за 2 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (біг на дистанції 100м) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Верещак Максим – грамота за 2 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (біг на дистанції 200м.) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Іванюк Аліна – грамота за 3 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (біг на дистанції 400м) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Іванюк Аліна – грамота за 3 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (біг на дистанції 100м) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Гонта Наталія – грамота за 2 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (біг на дистанції 200м) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Гонта Наталія – грамота за 2 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (біг на дистанції 400м) (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • Мазурок Іван – грамота за 3 м в ХХІІ районних спортивних іграх учнівської молоді з легкої атлетики (біг на дистанції 400м) (вч. Дехтярук Г.Г.).

Обласний рівень:

  • Творчі, наукові конкурси:
  • Діхтярук Дарина (21 гр.) – дипломи І ступеня обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці – 2018»  (літературний напрямок) (вч. Діхтярук Т.М.);
  • Лепко Єлизавета (33 гр.) відзначена подякою за участь в обласному конкурсі «Крути – це героїзм без віку»;
  • Ярмощук Світлана – грамота переможця обласного конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» за екскурсію «Стежками Уласа Самчука»; диплом учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» (вч. Діхтярук Т.М.);
  • Бабій Назар (41 гр.) – грамота за 1 м. в інтелектуальній грі «Кращий ерудит» у регіональному турнірі 17-го відкритого чемпіонату Тернопільської обл. з інтелектуальних ігор «Унікум» пам’яті героя АТО Ореста Квача (керівник Камаєва Н.Г.).
  • Команда ліцею «Ерудит» – грамота за 1 м. в інтелектуальній грі «Мій дім – Україна» у регіональному турнірі 17-го відкритого чемпіонату Тернопільської обл. з інтелектуальних ігор «Унікум» пам’яті героя АТО Ореста Квача (керівник Камаєва Н.Г.).
  • Команда ліцею «Ерудит» – грамота за 1 м. у суперкубку Тернопільщини з інтелектуальних ігор «Унікум» (керівник Камаєва Н.Г.).
  • Експедиційний загін геологічного гуртка «Кремінь» – грамота переможця обласного етапу конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», напрям «Геологічними стежками України», за роботу «Геологічні пам’ятки природи м. Кременця та його околиць як рекреаційні ресурси» (керівник Козачук О.О.);
  • Експедиційний загін правового профілю «Феміда» – грамота переможця обласного етапу конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», напрям «З попелу забуття», за роботу «Створення та діяльність українського легіону самооборони на Кременеччині» (керівник Семенюк Л.І.);
  • Художньо-естетичні конкурси:
  • Свинаренко Олександра – диплом І ступеня обласного заочного конкурсу на кращу фотографію «Моя Україно», присвяченого Дню українського козацтва (вчитель Свідинська Л.М.);
  • Кондратюк Едуард – диплом ІІ ступеня обласного заочного конкурсу на кращу фотографію «Моя Україно», присвяченого Дню українського козацтва (вчитель Свідинська Л.М.);
  • Кондратюк Анастасія – диплом ІІ ступеня обласного заочного конкурсу на кращу фотографію «Моя Україно», присвяченого Дню українського козацтва (вчитель Свідинська Л.М.);
  • Селедець Ілона-Віоріка – диплом ІІ ступеня обласного заочного конкурсу на кращу фотографію «Моя Україно», присвяченого Дню українського козацтва (вчитель Свідинська Л.М.);
  • Буграк Назарій (22  гр.) – грамота учасника обласного конкурсу читців Шевченкового слова «Борітеся – поборете» (керівник Ячменьова О.С.).
  • Туристські та спортивні змагання:
  • Олійник Анна – грамота за ІІІ м. у чемпіонаті області з легкої атлетики серед дівчат з бігу на 1500 м (вчитель Семенюк Л.І.).
  • Рій «Отамани» – диплом учасника обласного маршу переможців та учасників районних, міських та об’єднаних територіальних громад етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під гаслом «Україна – це сила, Україна – єдина» (керівник Дехтярук Г.Г.).
  • Команда геолого-географічного гуртка ліцею – переможець (3 місце) в обласних геолого-географічних змаганнях.

Всеукраїнський рівень:

  • Творчі, наукові конкурси:
  • Санду Марко – диплом за перемогу у Всеукраїнському конкурсі есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» у 2018 році (керівник Софіянчук З.М.);
  • Експедиційний загін правового профілю «Феміда» – грамота за ІІІ м. у ІІІ турі  Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» – за роботу «Створення та діяльність українського легіону самооборони на Кременеччині» (керівник Семенюк Л.І.);
  • Задорожнюк Олексій – диплом за зайняте 1 м. у Всеукраїнському молодіжному Хакатоні «X REALITI NACX 2018», 17-18 травня 2018р. (МОН України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді) (керівник Василюк М.М.);
  • Ярмощук Світлана – диплом учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» (керівник Діхтярук Т.М.);
  • Євдокимова Ірина – грамота лауреата за високий рівень розуміння крилатих висловів) ХІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії – 2018» (учитель Свідинська Л.М.);
  • Голод Євгенія (33 гр.) – дипломи учасника Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» (вчитель Семенюк Б.Д.);
  • Гром’як Вікторія (33 гр.) – диплом учасника Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» (вчитель Семенюк Б.Д.);
  • Малісевич Єлізавета (33 гр.) – диплом учасника Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» (вчитель Семенюк Б.Д.);
  • Художньо-естетичні конкурси:
  • Кондратюк Едуард – диплом ІІ ступеня) Всеукраїнського етапу фотоконкурсу «Моя Україно!», номінація «Натюрморт» (вчитель Свідинська Л.М.).