Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад

У ІІ етапі (районному) Всеукраїнських олімпіад було 78 переможців, І ступеня – 37, ІІ – 35, ІІІ – 6.

  • Якимчук Юлія Вікторівна  (43 група):
    • диплом ІІ ступеня з історії (вчитель Семенюк Л.І.),
    • диплом ІІ ступеня з правознавства (вч. Семенюк Б.Д.);  
  • Валігура Михайло Ігорович (31 гр.):
    • диплом ІІ ступеня з математики (вч. Киричук Н.Ф.),
    • диплом ІІ ступеня з фізики (вч. Афанасенко  А.Є.),
    • диплом ІІІ ступеня з хімії (вч. Бакуліч Т.М.),
    • диплом ІІІ ступеня з астрономії (вч. Кулик М.В.);
  • Зварич Єлизавета Андріївна (41 гр.):
    • диплом ІІ ступеня з астрономії (вчитель Кулик М.В.),
    • диплом ІІ ступеня  з хімії (вчитель Бакуліч Т.М.),
    • диплом ІІІ ступеня  з фізики (вч. Афанасенко А.Є.);
  • Янковський Владислав Олександрович  (21 гр.):
    • диплом ІІ ступеня з фізики (вч. Афанасенко А.Є),
    • диплом ІІІ ступеня з математики (вч. Шегера С.В.),
    • диплом ІІІ ступеня з хімії (вч. Бакуліч Т.М.);
  • Романюк Олена Петрівна  (41 гр.) – диплом ІІІ ступеня з математики (вч. Киричук Н.Ф.);
  • Коцур Євгеній Іванович (21 гр.) – диплом І ступеня з економіки (вч. Козачук О.О.);
  • Гунька Соломія Володимирівна (42 гр.):
    • диплом ІІІ ступеня з географії (вч. Козачук О.О.), 
    • диплом ІІІ ступеня з англійської мови (вч. Лубяницька В.А.),
    • диплом ІІІ ступеня з української мови і літератури (вч. Ячменьова О.С.);
  • Калинка Ірина Степанівна (42 гр.) – диплом ІІI ступеня з німецької мови (вчитель Олексюк Т.І.);
  • Бабій Назар Петрович (31 гр.) – диплом ІІ ступеня з економіки (вчитель Козачук О.О.);
  • Кондратюк Анастасія Вікторівна (12 гр.) – диплом І ступеня з географії (вч. Козачук О.О.);
  • Гаврилюк Яна Володимирівна (13 гр.) – диплом ІІІ ступеня з географії (вч. Козачук О.О.);
  • Крупела Яна Ігорівна (12 гр.) – диплом ІІІ ступеня з історії (вч. Семенюк Л.І.);
  • Гоголь Михайло Іванович (22  гр.) – диплом ІІ ступеня з географії (вч. Козачук О.О.);
  • Поцелуйко Максим Петрович (22 гр.) – диплом ІІІ ступеня з німецької мови (вч. Олексюк Т.І.);
  • Лепко Єлизавета Сергіївна  (23 гр.):
    • диплом ІІ ступеня з правознавства (вч. Семенюк Б.Д.),
    • диплом ІІІ ступеня з української мови і літератури (вч. Ячменьова О.С.);
  • Гавриленко Вікторія Володимирівна (31 гр.) – диплом ІІ ступеня з економіки (вч. Козачук О.О.);
  • Стеценко Уляна Олексіївна (43 гр.) – диплом ІІІ ступеня з образотворчого мистецтва (вч. Гладковська О.В.);
  • Товканюк Світлана  (32 гр.) – диплом ІІ ступеня з німецької мови (вч. Олексюк Т.І.);
  • Дволінська Вікторія Василівна (11 гр.) – диплом ІІІ ступеня з фізики (вч. Афанасенко А.Є.).

Учасницею ІV (всеукраїнського) етапу олімпіади з географії була Кондратюк Анастасія (12 гр.)

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН

  1. Стасів Анастасія (43 гр.) – 2 м. з фольклористики (керівник Трачук В.М.),
  2. Теслюк Валерія (42 гр.) – 2 м. з мистецтвознавства (керівник Панфілова О.Г.),
  3. Болобан Єлизавета (42 гр.) – 3 м. з журналістики (керівник Трачук В.М.),
  4. Мацкова Ольга (42 гр.) – 2 м. з німецької мови (керівник Олексюк Т.І..),
  5. Товканюк Світлана (32 гр.) – 2  м. з німецької мови (керівник Олексюк Т.І.),
  6. Садецька Тетяна (33 гр.) – 3 м. з теології, релігієзнавства та історії релігії (керівник Семенюк Л.І.),
  7. Коломієць Анастасія (33 гр.) – 3 м. з історії України (керівник Семенюк Л.І.);
  8. Киричук Тарас (41 гр.) – 2 м. з науково-технічної творчості та винахідництва.

Стасів Анастасія (43 гр.) брала участь у Всеукраїнському етапі конкурсу.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів, організований Тернопільським ОКВ МАН України

Діхтярук Дарина (11 гр.) – диплом ІІ ступеня (керівник ТрачукВ.М.)

Переможці районного етапу літературного конкурсу «Акорди творчості»

  • Бордійчук Діана (23 гр.) – 1 м. в номінації «Поезія» (вч. Ячменьова О.С.);
  • Пальчик Дарія (32 гр.) – 2 м. в номінації «Проза» (вч. Діхтярук Т.М.);
  • Стасів Анастасія (43 гр.) – 2 м. в номінації «Поезія» (вч. Білоус О.М.).

Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу «Акорди творчості», організованого обласним відділенням МАН

  • Пальчик Дарія – диплом ІІІ ступеня,
  • Бордійчук Діана – грамота за активну участь у номінації «Поезія».

Переможці  ІІ (районного) етапу:

  • ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
  • Гунька Соломія (42 гр.) – 1 м. (вч. Ячменьова О.С.);
  • Фурсик Наталія (32 гр.) –3 м. (вч. Діхтярук Т.М.);
  • Дацюк Тетяна (22 гр.) – 3 м. (вч. Діхтярук Т.М.).
  • VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка:
  • Гунька Соломія (42 гр.) – ІІ м. (вч. Ячменьова О.С.);
  • Трачук Софія (33 гр.) – 1 м. (вч. Трачук В.М.);
  • Лепко Єлизавета (23 гр.) – 2 м. (вч. Ячменьова О.С.);
  • Дволінська Вікторія (11 гр.) – 1 м. (вч. Аврамишин А.М.).
  • XVI Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням:
  •  Кононьчук Юлія (33 гр.) – 1 м. в номінації «Історія України та державотворення» (вч.  Семенюк Л.І.);
  • Малахов Володимир (32 гр.) – 3 м. в номінації «Література» (вч. Діхтярук Т.М.);
  • Теслюк Валерія (42 гр.) – 2 м. в номінації «Література» (вч. Ячменьова О.С.).

Переможці інших конкурсів, фестивалів, турнірів, змагань

Творчі, наукові конкурси (районний, міський рівні):

Коломієць Анастасія та Кононьчук Юлія (33 група) – дипломи ІІ ступеня переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт, присвячених життю і діяльності Михайла Грушевського (керівник Семенюк Л.І.);

Бочков Святослав та Ярмощук Світлана, учні 32 гр. (екскурсоводи літературного музею «Світлиця Уласа Самчука»), – дипломи І ступеня переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». (керівник Діхтярук Т.М.);

Гавриленко Вікторія (31 гр.) – сертифікат переможця конкурсу з відбору кращих бізнес-планів серед старшокласників (учнів 10-11 класів) загальноосвітніх шкіл Кременецького району (вч. Козачук О.О.).

Команда ліцею «Авангард» – 1 місце в еколого-туристичному квесті «В природі ми лиш часточки малі. Земля не нам належить, ми – Землі!» в рамках Всесвітньої акції «Очистимо планету від сміття» та з нагоди Дня туризму (вч. Кондратюк А.В.).

Команда ліцею – 1 місце на пожежно-рятувальній дистанції у міському зборі-змаганнях юних рятувальників ВГДР «Школа безпеки» (Бурлінгас Т.Д.):

Команда ліцею – 2 місце у першості з кульової стрільби м. Кременця, присвяченій 72-й річниці Дня Перемоги (вч. Резнік Б.М.).

Значних успіхів досягли ліцеїсти у міських, районних спортивних змаганнях: 

  • Команда ліцею – 1 місце в районних змаганнях з легкої атлетики (Дехтярук Г.Г.);
  • Команда ліцею – 2 місце в районних змаганнях з легкоатлетичного кросу (Дехтярук Г.Г.);
  • Команда ліцею (юнаки) – 3 місце в ХХІ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед юнаків ЗНЗ І-ІІІ ст. (Дехтярук Г.Г.);
  • Команда ліцею (дівчата) – 3 місце в ХХІ районних Спортивних іграх учнівської молоді з настільного тенісу серед дівчат ЗНЗ І-ІІІ ст. (Дехтярук Г.Г.);
  • Команда ліцею – 1 місце в ХХІ районних Спортивних іграх учнівської молоді з футболу (Дехтярук Г.Г.);
  • 3 учні – переможці районних змагань з легкої атлетики (вч. Дехтярук Г.Г.);
  • 5 учнів – переможці районних змагань з легкоатлетичного кросу (вч. Дехтярук Г.Г.);

Творчі, наукові конкурси (обласний, всеукраїнський рівні):

  • Бочков Святослав та Ярмощук Світлана, учні 32 гр. (екскурсоводи літературного музею «Світлиця Уласа Самчука»), – лауреатами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» (керівник Діхтярук Т.М.).
  • Іванюк Олена (33 гр.) – лауреат обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» (вч. Трачук Р.М.).
  • Гуславська Тетяна, Іванюк Олена (33 гр.) – дипломи за участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Права людини крізь призму сучасності» (вч. Семенюк Л.І.).
  • Мацкова Ольга (42 гр.) – 2 місце в обласному конкурсі творчих робіт «Вода – це життя» в номінації «Фотографія» (вч. Кондратюк А.В.).
  • Шафарук Ірина (22 гр.) – 3 місце в обласному конкурсі творчих робіт «Вода – це життя» в номінації «Фотографія» (вч. Кондратюк А.В.).

Художньо-естетичні конкурси (міський, районний рівні):

  1. Діхтярук Д. (11 гр.), Іллічов А (22 гр.). – ІІІ місце у районному фестивалі патріотичної  пісні, прози і поезії «Свята Покрова» в номінації «поезія» (кер. Діхтярук Т.М.);
  2. Команда ліцею – ІІІ місце  у районних змаганнях зі спортивного туризму (кер. Козачук О.О.);
  3. Іванова Анастасія – І місце у районному конкурсі  солістів-вокалістів «Золоті домісольки» (кер.  Ребрина І.М.);
  4. Іванова Анастасія  – І місце у  міському  вокальному фестивалі-конкурсі «Інтербачення» (кер. Олексюк Т.І.);
  5. Хоровий колектив – І місце у районному фестивалі-конкурсі хорів духовного співу «Молитва За Україну» (кер. Гладковська О.В.);
  6. Хоровий колектив –  ІІ місце у районному фестивалі патріотичної пісні, прози і поезії «Свята Покрова»,  номінація «вокальні ансамблі» (кер. Гладковська О.В.);
  7. Команда КВН «Денді» (Пєкна В., Малахов В., Дарчук О., Хадзарагова Н., Джоджик Р., Курник В.) – відзначена грамотою за участь у грі на здобуття осіннього кубка Кременецької ліги КВН 2016 року.
  8. Команда ліцею  – 1 місце в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Бабій Н., Шумбар В., Яремчук М., Пальчик Д., Садецька Т., Малахов В., Федорчук А., Голядкіна І.) (керівн. Дехтярук Г.Г.);

Художньо-естетичні конкурси (обласний рівень):

  1. Команда ліцею – грамота за участь в обласній тереновій грі «Легенда УПА» (керівн. Дехтярук Г.Г.);
  2. Команда ліцею – грамоти за 1 м. з виду «конкурс таборування», за 3 м. з виду «стройовий впоряд» обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (керівн. Дехтярук Г.Г.);
  3. Команда ліцею – переможець (1 м.) в обласних геолого-географічних змаганнях (керівн. Козачук О.О.);
  4. Команда ліцею (Бабій Н., Валігура М., Гунька С., Санду М., Федорчук А.) – 2 місце, Гунька С. – 1 місце – грамоти відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА в 16-му чемпіонаті Тернопільської області з інтелектуальних ігор пам’яті Героя АТО Ореста Квача «УНІКУМ».